Relaks Spa Passion - uwolnij swoje ciało od napięcia dzięki masażowi

15.09.2021
Autor: Ewa Cudnik, Zdjęcia: Archiwum Firmy

RelakSPAssion to miejsce stworzone z pasji do relaksu. To salon masażu w Szczecinie, w którym profesjonaliści zadbają o Twoje zdrowie i samopoczucie dzięki relaksacyjnym masażom. Rozmawiamy dziś z Michaliną Kasprzak  - właścicielką salonu. Artykuł powstał przy współpracy z  The Best Of Szczecin. Dziękujemy i serdecznie polecamy.

 

 

Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o właścicielce RelaksSPAssion. Od jak dawna zajmujesz się masażem? Czy za założeniem salonu stoi długoletnia pasja do fizjoterapii?

 

Nazywam się Michalina Kasprzak i jestem magistrem fizjoterapii. Swoją edukację ukończyłam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. W grudniu zeszłego roku postanowiłam zrealizować jedno ze swoich marzeń i otworzyłam swój salon masażu o nazwie relakSPAssion. Jak sama nazwa wskazuje jest to połączenie relaksu i pasji.

 

Twój relaks, moja pasja. Zdobywając doświadczenie zawodowe na zagranicznych rynkach, poznałam doskonale potrzeby klientów, ich wymagania i właśnie tą unikatowość chciałabym przekazać w miejscu, które stworzyłam.

 

Co najbardziej lubisz w swojej pracy i co szczególnie napędza Cię do działania?

 

Przede wszystkim moja praca jest moją pasją, robię to co lubię, co sprawia mi olbrzymią przyjemność i satysfakcję. Każdego dnia budzę się z podekscytowaniem, co przyniesie mi kolejny dzień, komu będę mogła pomóc. Zadowolenie moich klientów przynosi mi ogromną radość i sprawia, że to co robię ma sens. A to napędza mnie do działania i daje poczucie spełnienia w tym, co robię.

 

 

 

Jakie osiągnięcia masz na swoim koncie, którymi warto się podzielić?

 

Z powodzeniem ukończyłam 5-cio letnie studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam głównie w 5-cio gwiazdkowych SPA o wygórowanych standardach. Tam nauczyłam się indywidualnego podejścia do każdego klienta, słuchania jego potrzeb i znajdowania wspólnych rozwiązań.

 

Poprzez pracę na statkach wycieczkowych miałam styczność z międzynarodowym środowiskiem, z klientami z całego świata. Chciałabym przenieść cząstkę tego, czego się nauczyłam na swoje własne podwórko. Tym samym zapewniając osobom mnie odwiedzającym jakość, wyjątkowość i profesjonalizm, o który trudno w niektórych miejscach.

 

Co jest najtrudniejsze w prowadzeniu salonu z masażem? Z jakimi problemami musisz mierzyć się najczęściej? 

 

Jestem nową firmą na rynku, a więc jak wszystkie marki na początku działalności chciałabym zaistnieć w świadomości klientów, zdobyć ich zaufanie oraz sprawić, że zadowoleni z moich usług będą do mnie powracać i polecać moją firmę dalej. Obecna sytuacja pandemiczna również nie ułatwia całego procesu, ale pozytywne myślenie i wiara we własne możliwości nakręca mnie pozytywnie do działania.

 

 

 

A za co najbardziej cenisz swoją pracę?

 

W swojej pracy lubię zwracać uwagę na detale. Wiem, że drobne elementy wpływają na całokształt. Traktuję każdego klienta indywidualnie i z należytą starannością. Dążę do tego, aby każda osoba odwiedzająca mój salon opuszczała go zrelaksowana, uśmiechnięta i z satysfakcją, że był do dobrze spożytkowany czas.

 

Jakie masz pomysły na dalsze kroki? Czy możemy spodziewać się nowych zmian, które jeszcze bardziej urozmaicą Twój biznes?

 

Pomysłów na rozwój swojej firmy mam mnóstwo. Stopniowo będę realizować każdy z nich, a póki co zachęcam wszystkie chętne osoby do śledzenia mnie w social mediach. Jestem tam dość aktywna i na bieżąco informuję Was o wszelkich nowinkach, promocjach oraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Znajdziesz mnie na mojej stronie internetowej oraz na facebooku i instagramie pod nazwą: relakspassion.

 

Serdecznie zapraszam i dziękuję.

 

 

Dane do kontaktu:
Adres: Błogosławionej Królowej Jadwigi 46/1 70-300 Szczecin
Mail: kontakt@relakspassion.pl


Facebook: @relakspassion
Instagram: @relakspassion
Strona www.: www.relakaspassion.szczecin.pl