Flying Tiger Szczecin!

27.06.2017 1 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Marcin Homis

Miniony weekend spacerując aleją Wyzwolenia trafiłem markę, którą znam i lubię, ale nie wiedziałem, że ich filia znajduje się w Szczecinie – mówię o firmie Flying Tiger Copenhagen! Jest to międzynarodowa sieć sklepów z Danii. Znajdziecie tutaj wszystko, czego można zapragnąć. Od małych gadżetów do domu po zabawki dla dzieci i nie tylko! Artykuł powstał w ramach nowego cyklu, w którym szukamy oryginalnych, ciekawych i nietypowych miejsc, które nie wszystkim są znane, a warto je poznać! Zapraszam na spacer po szczecińskim sklepie Flying Tiger Copenhagen!

 


Duńska sieć weszła na polski rynek w 2011 roku. Pierwszy sklep został otwarty w Warszawie. Marka powstałą w 1995 roku i posiada blisko 800 punktów na całym świecie (w Polsce 27).

 

 

Nazwa – Flying Tiger Copenhagen – wyraża chęć zabawy i zaskakiwania, a także nawiązuje do duńskiego pochodzenia. Specjalna czcionka i doklejane oczka są inspirowane wzornictwem. Sklepy w naszym kraju szybko osiągnęły sukces i w końcu doczekaliśmy się punktu w Szczecinie.

 

 

Sprawdź również - Playgo - raj dla graczy 

 

 

Po krótkiej rozmowie z kierownikiem, od razu dało się zauważyć, że atmosfera w firmie jest najważniejsza. Podkreślał, że w jego poprzedniej pracy (również pracował na stanowisku kierowniczym w sklepie) czuć było atmosferę wielkiej korporacji, a tutaj panuje bardziej rodzinny klimat.

 

 

Kiedy nie mamy co robić, a zdarza się to raczej rzadko, to wychodzimy do ludzi i zachęcamy ich do wejścia do sklepu. Gramy w badmintona, przebieramy się i dzięki temu zyskujemy nowych klientów, którzy widzą, że nie tylko mogą zrobić u nas zakupy, ale również dobrze się bawić” – dodaje kierownik sklepu.

 


Przechodząc Aleją Wyzwolenia ciężko nie zauważyć witryny sklepowej, która mocno zachęca do wejścia i zatopienia się w raju dla osób, które lubią kupować gadżety, urozmaicą wnętrze swojego domu lub ubarwić imprezę. W sklepie dostaniecie elementy dekoracji domu, rzeczy na imprezę, zabawki dla dzieci i wiele, wiele innych!

 

 

Jest tutaj mnóstwo różnych produktów ułożonych na półkach tworzących swoisty labirynt rozmaitości. Co znajdziecie na regałach? Zacznę od elementów dekoracji wnętrz. Doniczki, obrazki, ramki na zdjęcia, dzbanki, szklanki, kolorowe serwetki czy dziesiątki różnych świeczek – to tylko czubek góry produktów, które znajdziecie w sklepie.

 

 

Są tutaj również przyprawy, nasiona roślin, które możecie hodować w małych doniczkach, różnego rodzaju przekąski i napoje! Co mnie najbardziej zaciekawiło? Zdecydowanie gadżety, które mogą urozmaicić imprezy i spotkania ze znajomymi. Ciekawe świeczki urodzinowe, różnego rodzaju słomki do drinków, gry i zabawy czy elementy do dekoracji (balony, ozdoby wykonane z papieru i wiele innych). Co miesiąc do sklepu trafia blisko 300 nowych produktów i żeby opisać całą ofertę musiałbym napisać całą serię artykułów.

 

 

 

Flying Tiger Copenhagen nie jest sklepem jak każdy inny - uczestniczy w programie: „Społeczna odpowiedzialność biznesu” – co to oznacza? Każdy produkt, który zakupicie, został wyprodukowany zgodnie ze standardami dotyczącymi etyki, ochrony środowiska i społeczeństwa. Firma posiada zespół, który dba o to, żeby wszystko działało zgodnie z tym programem.

 

 

 

Jeśli potrzebujecie kupić gadżety na imprezę, urozmaicić swoje wnętrze czy po prostu zobaczyć ciekawy sklep, który ma bardzo bogatą ofertę — to Flying Tiger Copenhagen jest miejscem dla Was. Punkt przy alei Wyzwolenia jest otwarty od poniedziałku do piątku od 9 do 21, w sobotę od 10 do 21, a w niedzielę do 18. Serdecznie polecamy Wam, ten sklep, a jak znacie podobne miejsca, to piszcie do nas na szczecin@hotmagazine.pl.

 

Flying Tiger Copenhagen
Al. Wyzwolenia 6
Tel. 690 900 659
Polub sklep na Facebooku!

 

 

Flying Tiger Szczecin!

Flying Tiger Szczecin!

 

Zapisz

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Xddd
8:17 02.06.2019
Jest spk
3
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Lokalizacja

Lokalizacja