Przedłużanie Włosów – Gdzie wybrać się na taki zabieg?

11.01.2020 2 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsc

W Nowym Roku postanowiliśmy zająć się popularnym tematem przedłużania włosów. Istnieje wiele metod, które pozwalają nam cieszyć się długimi i gęstymi włosami. Gdzie wybrać się na taki zabieg? W naszym felietonie podpowiadamy Wam sprawdzone miejsca na wykonanie tej usługi. Przeczytajcie i sami zdecydujcie która metoda jest odpowiednia dla Waszych włosów i które z wymienionych miejsc przekonało Was do siebie! Nasze zestawienie zostało stworzone w kolejności alfabetycznej.

 

  

Agnieszka AN Przedłużanie Zagęszczanie Włosów
Przygodę z przedłużaniem włosów rozpoczęła ponad dziesięć lat temu, jest dyplomowanym instruktorem przedłużania włosów. Pasja z jaką pracuje, dążenie do perfekcji oraz indywidualne podejście sprawia, że klientki chętnie do niej wracają. Oferuje profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów. Posiada wszelkie niezbędne szkolenia potwierdzone certyfikatami.

 

Wieloletnie doświadczenie w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. W cenę usługi wliczone jest również cięcie, cieniowanie, stopniowanie włosów. Przedłużycie tutaj włosy wszystkimi wprowadzonymi w Polsce metodami takimi jak ultradźwięki, croopery, ringi, ringi z silikonem, tulejki, zgrzewy keratynowe oraz za pomocą wszywanych taśm hair talk.
tel. 511 027 536
www.facebook.com/stylownia.an

 

--------------------------------------------------------------

 

  

Ambasada Włosów
Marzycie o pięknych długich i gęstych włosach? Matka natura nie obdarzyła Was zdrowymi i długimi włosami? Nic strasznego. Naturę da się poprawić! Ambasada Włosów pracuje na włosach polskich i słowiańskich. Na najnowszych metodach takich jak ultradźwięki, mini bondes, keratyna itd. Pracują na sprawdzonym sprzęcie, który pozwolił im uszczęśliwić niejedną kobietę.

 

Wszystkie włosy możecie zobaczyć na miejscu w salonie. Długości kitek od 30 do 80cm. Dobierają włosy do Waszych potrzeb. Do każdej klientki podchodzą indywidualnie. Dobierają rodzaj włosów, kolor, strukturę i ilość gramów tak aby całość wyglądała naturalnie. Możecie skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Więcej informacji znajdziecie na facebooku i instagramie.
ul. T.Firlika 49
Facebook Ambasada Włosów

 

--------------------------------------------------------------

 

  

Coco 33 Beauty Salon
Salon kosmetyczno - fryzjerski, to miejsce, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem. Znajdują się w samym sercu Szczecina, tuż przy historycznym kinie Kosmos. Wykonacie tutaj najlepsze innowacyjne i skuteczne zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie.

 

Jedyni w Szczecinie oferują przedłużanie włosów ultradźwiękami – próżniowo. Maszyna Multisonic to połączenie dwóch metod w jednym urządzeniu, które zrewolucjonizowało świat przedłużania włosów. Umożliwia przedłużanie pojedynczym systemem ultradźwiękowym, jak i daje możliwość aplikacji kolbą Multisonic aż 5 pasemek jednocześnie. Gwarantuje bardzo dokładne i perfekcyjne umocowanie każdego pasemka. Połączenia są płaskie i prawie niewyczuwalne w dotyku. System ten jest delikatny i bezpieczny dla włosów.
Al. Wojska Polskiego 10/U-2
tel. 508 029 087

www.salonkosmetycznyszczecin.com

Facebook: Coco-33-Beauty-Salon

 

--------------------------------------------------------------

 

 

Pracownia Fryzjerska- Przedłużanie Włosów Szczecin Joanna Siudyga
Przedłużanie włosów jest bezinwazyjnym zabiegiem dla wszystkich kobiet, które marzą, aby w krótkim czasie móc się cieszyć pięknymi, długimi włosami. Wiele kobiet obawia się przedłużania włosów w obawie o swoje naturalne włosy, warto jednak wiedzieć, że doczepianie włosów u profesjonalisty, który dobierze odpowiednią metodę przedłużania nie jest szkodliwe.

 

Wszystko omawiane jest z klientką na indywidualnej konsultacji w salonie. Przedłużycie tutaj włosy metodami takimi jak : keratyna, micro ringi, tulejki, nanoringi, metoda szyta oraz uwielbiana przez panie metoda Tape On - zwana kanapkową. Wykonacie tutaj przedłużanie jak i inne zabiegi fryzjerskie, od koloryzacji po zabiegi regenerujące.
ul. Łubinowa 75/2
tel. 503 821 916
Facebook: Pracownia Fryzjerska

--------------------------------------------------------------

 

 

Salon fryzjerski Inspiracja M&E Marzenna Poddubna
W swoim salonie oferują laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów. Jeżeli marzycie o dłuższych lub gęstszych włosach, tutaj z pewnością możecie wykonać taką usługę pod okiem profesjonalistów. Jeżeli Wasze włosy są za krótkie lub zbyt cienkie, przedłużenie ich jest idealnym rozwiązaniem, aby uzyskać wymarzoną fryzurę i długość.

 

Jeśli myślicie że „przedłużenia“ nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie wyglądają naturalnie i niszczą włosy, odkryjcie nową, rewolucyjną metodę, która podaruje Wam niewidoczną, nieodczuwalną, dowolną naturalną gęstość i długość włosów. Dba o Wasze naturalne włosy, a nawet chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska. W ciągu godziny możecie być posiadaczkami nowych, gęstych włosów!
ul. Śląska 39/2U
tel. 530 797 001
www.saloninspiracja.com.pl
Facebook: Inspiracja-ME

 

--------------------------------------------------------------

 

 

Sandra Kowalczuk Celebrity Hair
Z nożyczkami w ręku bawią się formą i kolorem. Dlatego pracują nie tylko w salonie, ale wszędzie tam, gdzie mogą odważnie realizować swoje wizje. Nie uprawiają fryzjerstwa konwencjonalnie, a kreatywnie. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Przedłużają włosy metodą ultradźwiękową i micro rings.

 

Zespół profesjonalnych fryzjerów sprawia, że każdy klient czuje się tutaj wyjątkowo i wychodzi zadowolony. Na zdjęciu przedłużanie z użyciem 100 gram włosów dziewiczych – baleyage, metoda ultradźwiękowa. Po założeniu została wykonana pielęgnacja – Botox firmy Amazon, mający na celu zaprzestanie puszeniu się włosów, pogrubienie ich struktury, odbicie od nasady oraz zregenerowanie. Więcej informacji znajdziecie na facebooku.
ul. Śląska 9
tel. 798 271 766
facebook.com/ultradzwiekiwlosyszczecin

 

--------------------------------------------------------------

 

 

Studio Fryzur Kinga Kudla
Liderem i siłą napędową marki jest Kinga Kudla - mistrz fryzjerstwa, tricolog, specjalista w dziedzinie pielęgnacji włosów, szkoleniowiec z 20-letnim doświadczeniem. Laureatka plebiscytu Osobowość Roku 2016 POB. W studiu oferują usługi na najwyższym poziomie w zakresie fryzjerstwa i stylizacji.

 

Pracują tylko na najwyższej jakości produktach, co jest gwarancją pełnej satysfakcji dla każdego. Starają się sprostać wszystkim wymaganiom klientów, ponieważ mają świadomość, że każdy pojedynczy klient tworzy z nimi to miejsce. Oryginalne i nowoczesne Studio oraz kameralna atmosfera sprawia, że każdy poczuje się tutaj komfortowo. Podążają za najnowszymi trendami, aby zapewnić swoim klientom najmodniejsze fryzury.
ul. Monte Cassino 39
tel. 501 305 647
facebook.com/studiofryzurkingakudla

--------------------------------------------------------------

 

Komentarze

Komentarze

Martyna Promke
16:02 07.05.2021
A co powiecie o metodzie kanapkowej? Słyszałam, że hairtalk extensions są bardzo dobrym rozwiązaniem dla przedłużania włosów. Z chęcią poznam opinię jakichś doświadczonych fryzjerów.
0
0
Marzanna
20:07 23.01.2022
Kiedy wolny termin
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.