Popularne makijazystki w Szczecinie

14.10.2022 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsc

W lipcowym wydaniu Hot Magazine mamy dla Was kolejny felieton urodowy. Od jakiegoś czasu aktywnie pomagacie nam go tworzyć, komentując posty na naszym fanpege'u. W tym miesiącu podjęliśmy się tematu makijażu okolicznościowego. W Szczecinie posiadamy ogromny wybór usług w tym zakresie. Istnieje ogromna konkurencja w tej branży, tym samym jest spory wybór miejsc, w których można oddać się w ręce profesjonalisty. Z Waszą pomocą stworzyliśmy zestawienie najpopularniejszych Makijażystek w naszym mieście. Możecie skorzystać z szerokiej palety usług, którą oferują i jeśli nie macie jeszcze swojej ulubionej „cudotwórczyni”, po przeczytaniu naszego zestawienia, z pewnością się to zmieni. Nasz ranking został stworzony w kolejności alfabetycznej.

 

  

 

„Agata Wełpa Make Up Blog” Jej miłość do makijażu zaczęła się jeszcze w liceum. Pracując jako modelka mogła podglądać warsztat różnych wizażystów i w ten sposób odkryła, że to jest właśnie to, co chciałaby robić w życiu. Zaraz po maturze zapisała się na pierwszy kurs makijażu, a następnie uczyła się charakteryzacji filmowej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Od kilku lat prowadzi swoją działalność i wykonuje makijaże na najróżniejsze okazje: śluby, wesela, 18nastki, komunie, Halloween i wiele innych. Oprócz tego prowadzi bloga Agata Wełpa MakeUp, na którym uczy Polki jak samodzielnie zrobić makijaż i po jakie kosmetyki warto sięgać, a także pokazuje sporo kosmetycznych nowości.


tel. 665 382 139, www.facebook.com/awelpacharakteryzacjawww.agatawelpamakeup.com

 

 

  

 

„Agnieszka Noska Professional make up Artist” jest makijażystką od 27 lat, od 8 lat prowadzi warsztaty szkoleniowe dla przyszłych i aktywnych makijażystek oraz dla Pań które chcą same nauczyć się malować. Robi to co kocha, a najbardziej spełnia się jako szkoleniowiec i właścicielka szkoły. Jej początki były trudne, gdyż dawniej makijaż nie był tak popularny jak teraz. Malowała wspaniałe osoby i znane polskie gwiazdy, pracowała przy wielu różnych projektach, programach muzycznych czy sesjach zdjęciowych. Mimo ogromnego doświadczenia, cały czas się rozwija i szkoli. Wie że jeszcze wiele przed nią, a jej największym marzeniem jest zrobienie makijażu aktorce Kate Winslet.


tel. 503 053 173, www.facebook.com/agnieszkanoskamakeup

 

 

 

„Agnieszka Szeremeta Make-Up Artist” Wizażystka, stylistka, właścicielka szkoły makijażu „Creo Academy”, w której osobiście prowadzi wykłady. Z wykształcenia i z zamiłowania kobieta od kreacji wizerunku drugiego człowieka. W czerwcu br. rozpoczęła pokazy oraz warsztaty poza Szczecinem – a już jesienią wyruszy w specjalną edukacyjną trasę po Polsce. Na swoim koncie ma szereg szkoleń z zakresu makijażu i stylizacji. Pracowała przy takich projektach jak: „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy „Big Music Quiz”. Ostatnio można ją zobaczyć na planie programu „ SOS - Sablewska od Stylu”. Zajrzyjcie na jej instagram @agnieszkaszeremeta.pl.


tel. 608 386 301, www.facebook.com/creo.agnieszka.szeremeta, www.agnieszkaszeremeta.pl

 

 

  

 

„Anita Koman Make-Up Artist” Wizaż to jej ogromna pasja, która jest kreatywną i artystyczną formą wyrazu osobowości. Dzieli się sztuką makijażu i uczy kobiety jak samodzielnie mogą się pomalować i zadbać o swój wizerunek. Przeprowadza liczne szkolenia z autoprezentacji, efektu pierwszego wrażenia, uczy zasad „dress code” oraz analizy kolorystycznej. We współpracy z fotografami realizuje nietuzinkowe sesje zdjęciowe. Wraz z innymi kobietami odkrywa drzemiące w nich piękno i pomaga uwierzyć, że są atrakcyjne i wartościowe. Przez makijaż dzienny, wieczorowy, okolicznościowy, ślubny oraz odpowiednio dobrane stylizacje, pozwala wyrazić siebie oraz zaprezentować swój indywidualny styl.


ul. Chmielewskiego 20 C (Pomorzany) , ul. Emilii Plater 10 (Śródmieście), tel. 662 130 260, www.facebook.com/anitakomanmakeup

 

 

  

 

Sylwia Zgutczyńska „Bliss by S.” Dyplomowana mistrzyni w zawodzie wizażysta, instruktor praktycznej nauki zawodu, członek komisji egzaminacyjnej Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie, ambasador marki Make-up Atelier Paris. Zdobyła dwukrotnie tytuł Vice Mistrza Norwegii w makijażu profesjonalnym, złoty medal w Mistrzostwach Norwegii w makijażu ślubnym i dwukrotnie brązowy w makijażu beauty . Finalistka Mistrzostw Europy OMC w 2016 roku, a w tym roku jest nominowana do Mistrzostw Świata OMC. Autorka wielu publikacji zarówno w prasie codziennej i branżowej, ma na swoim koncie prace m.in. na planach teledysków, sesjach zdjęciowych.


ul. Kopernika 7, tel. 666 080 130, facebook - Bliss-by-S

 

 

  

 

„Candy Studio Urody” Sandra Kwaśniewska ukończyła studia wyższe z kosmetologii. Dodatkowo w salonie wykonuje takie usługi jak: makijaże, fryzury okolicznościowe, szkolenie z wizażu, lifting rzęs, bb glow, henna pudrowa, peelingi medyczne, czy mikrodermabrazja diamentowa. Samym wizażem zajmuje się od ponad dwóch lat. Wykonuje makijaże na każdą okazję oraz od niedawna prowadzi indywidualne szkolenia. Ciągle się rozwija i pogłębia swoją wiedzę. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, które dają jej możliwość doskonalenia umiejętności. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i poświęca mu całą swoją uwagę, dlatego klientki chętnie do niej wracają.


ul. ks. Piotra Ściegiennego 28, tel. 513 836 567, www.facebook.com/candystudiourody

 

 

  

 

„Joanna Bąk Make Up Artist” makijażem profesjonalnie zajmuje się od ponad 11 lat. Pracując jako modelka, podczas wyjazdów zagranicznych do Berlina czy Mediolanu, miała okazje podziwiać wspaniałych wizażystów przy pracy. Ukończyła szkołę Jolanty Wagner w Warszawie oraz kursy u znanych wizażystek w Polsce. Maluje osoby występujące na scenie, deskach teatru, do sesji zdjęciowych . Pracuje również przy pokazach mody oraz produkcjach telewizyjnych a także wykonuje makijaże ślubne. Może poszczycić się współpracą z Magdą Gessler, Ewą Bem, Tomkiem Karolakiem czy Miss Polonią Pauliną Krupińską. Swoje makijaże tworzę przy użyciu profesjonalnych i selektywnych marek kosmetyków: Mac, Anastasia Beverly Hills, Kryolan, Estee Lauder, etc.


tel. 502 659 256, www.facebook.com/joannabakmakeup, www.joannabak.com

 

 

  

 

„Joanna Gawlik Professional Make Up” łączy macierzyństwo z pasją i rozwojem zawodowym. Działa na terenie Szczecina zaledwie od maja tego roku i już zdobyła zaufanie wielu kobiet. Skończyła 2 letnią szkołę o kierunku „Technika Usług Kosmetycznych”, a po pierwszych warsztatach malowania, wiedziała, że to jest to, co sprawia jej ogromną radość i spełnienie . Cały czas rozwija się biorąc udział w licznych szkoleniach zarówno z lekkich, jak i mocniejszych makijaży. Stawia na najnowsze techniki m.in. malowanie oka na pomadkę , glow skin czy doklejanie kępek rzęs metodą 3D. Oferuje makijaże ślubne, glow, wieczorowe i fotograficzne z dojazdem do klienta.


tel. 733 501 469, www.facebook.com/joannagawlikprofessionalmakeup

 

 

  

 

„Kapitan Make up” Jako wizażystka pracuje od półtora roku. Totalną pasją do makijażu zaraziła ją wrocławska wizażystka Agata Szulc. W swojej pracy stara się połączyć oczekiwania klientki oraz poprawną technikę i kolorystykę. Najważniejsze dla niej jest wydobycie z klientki tego co najpiękniejsze. Jej ulubionym elementem makijażu jest malowanie oka. Uwielbia błysk i kolor, jednak przy makijażach okolicznościowych stawia na delikatność i naturalność. W ofercie można znaleźć makijaże na każdą okazję oraz indywidualne lekcje makijażu. Stacjonarnie znaleźć ją można w Studio Paznokci - Malowane Pasją przy ulicy Powstańców Śląskich 2.


ul. Powstańców Śląskich 2, facebook - Kapitan-Make-Up

 

 

  

 

„Studio Nefretti Anna Sobczyk” zaprasza do świata ponadczasowego piękna i elegancji, w którym oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie makijażu kolorowego oraz makijażu permanentnego. Uzyskane profesjonalne wykształcenie, wiedza oraz umiejętności otrzymane od największych autorytetów oraz zdobyte kwalifikacje zawodowe, pozwoliły jej na przestrzeni 9 lat wziąć udział w wielu prestiżowych przedsięwzięciach takich jak: wybory Miss Miedwia, pokaz mody Wielkiej Gali Północnej Izby Gospodarczej, pokaz mody dla Atelier Doro w Niemczech , współpraca z telewizją Pomerania. „Studio Nefretti” to miejsce, w którym każda kobieta może odnaleźć się na nowo, poczuć się piękniejsza i zadbana.


ul. B. Krzywoustego 26/2, tel. 509 431 533, www.facebook.com/nefretti, www.nefretti.pl

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.