ELLA Studio Depilacji Cukrem: Najpopularniejsze rodzaje depilacji w ELLA!

08.03.2017 3 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum ELLA

W naszym, kolejnym artykule odpowiemy na pytanie: Co najczęściej depilujemy i co depilować możemy? Odpowiedzi jest wiele, bo będą się od siebie znacząco różniły w zależności od miejsc na świecie, w których zapytamy oraz panujących tam kosmetyczno-pielęgnacyjnych zwyczajów. Co może być dla niektórych zaskoczeniem, najbardziej wyrafinowane metody depilacji stosowane są od setek lat w krajach arabskich oraz Bliskiego Wschodu. W świecie zachodnim moda na depilację rozpoczęła się ok. 1915 roku, kiedy to amerykańskie czasopisma zaczęły publikować zdjęcia kobiet z uniesionymi rękami oraz gładką skórą.

 


Mimo iż nie wiemy, jaki jest najpopularniejszy rodzaj depilacji wykonywany na świecie, to mamy w 100% pewne dane, co do zabiegów, które są wybierane najczęściej w szczecińskim studio cukrowania ELLA. Studio cenione jest ze względu na połączenie tradycyjnych receptur oraz współczesnych standardów kosmetycznych. Wydepilować się w nim można bez wcześniejszego umawiania, a czas oczekiwania niemal nigdy nie przekracza kwadransa, co sprawia, iż jest to doskonała oferta dla zabieganych i zapracowanych!

 

 

1. Damska Depilacja Intymna: Sekrety Hollywood

 

Na początku zaskoczenie. Najczęściej depilujemy właśnie sferę intymną i to wydaniu „sekrety Hollywood”, czyli całkowicie wraz z tyłem pomiędzy pośladkami. Jeszcze kilka lat temu mogło się wydawać, że tzw. depilacja brazylijska, to bardziej humorystyczna opowieść z serialowych odcinków „Seksu w wielkim mieście”, niż rzeczywistość. Tymczasem coraz częściej również Polki chcą się czuć pewnie i higienicznie w każdych warunkach – w momentach uniesień, podczas uprawiania sportów, czy przed zabiegami medycznymi (np. przed porodem). Popularność cukrowania tego typu spowodowana jest brakiem w pełni naturalnych, alternatywnych metod usuwania owłosienia na dłużej w tym delikatnym obszarze, jak i samą zmianą trybu życia polskich kobiet na bardziej aktywny. Wyjście do sauny, na basen, czy siłownię wpisywane są w coraz więcej kalendarzy. ELLĘ to cieszy!

 

 

2. Depilacja Pachy

 

Na pewno cukrowanie tego obszaru raz na parę tygodni jest przyjemną alternatywą wobec codziennego golenia, nie dziwi więc uplasowanie się zabiegu na drugim miejscu. Co ciekawe depilacja pachy może być dobrym testem naszej wrażliwości na ból, zanim zdecydujemy się na wykonanie depilacji intymnej. Wykonywana jest zarówno u pań, jak i u panów, gdyż wielu zawodowych sportowców zdecydowanych jest na takie jednoznaczne rozprawienie się z kłopotem. Dodatkowo mniej włosków, to też mniej okazji dla rozwoju bakterii, które odpowiadają za nieprzyjemny zapach potu. Podwójna strategia: depilacja plus dezodorant może okazać się wyjątkowo skuteczna, jeśli zmagasz się z tematem przykrego zapachu ciała.

 

 

3. Depilacja Nóg

 

Na procedurę cukrowania nóg trzeba sobie zarezerwować nieco więcej czasu, ale efekt jest tego warty. Nie dość, że włoski mogą nie pojawić się nawet przez parę tygodni, to odrosną słabsze, jaśniejsze, a nawet rzadsze. Delikatne podrażnienie skóry (czerwone punkty) znika do 24 godzin od zabiegu, a u niektórych klientek nie pojawia się wcale, gdyż pasta cukrowa przykleja się jedynie do włosów, a nie ciała.To sprawia, iż zabieg jest delikatniejszy od woskowania. Cukrowanie jest też peelingiem, który poprawia wygląd skóry, dodając jej ekstra blasku. Zatem depilacja nóg zamyka podium!

 

 

4. Depilacja Wąsika

 

Wąsik uchodzi za wstydliwy problem. Przy jego samodzielnym usuwaniu można sobie napytać biedy, uszkadzając delikatny naskórek, czy zwiększając siłę owłosienia przez zabiegi, które zamiast usuwać włosy z cebulkami, urywają je. To dlatego wiele klientek będąc już w studiu, decyduje się na ten dodatkowy mały zabieg. Mały, ale o wielkim znaczeniu dla naszego samopoczucia.

 

 

5. Depilacja Męskich Pleców

 

Ostatni zabieg w naszym zestawieniu Top5 jest zabiegiem tylko dla panów. Każdy mężczyzna hojnie obdarowany przez naturę owłosieniem, rozumie wagę sprawy. Bo zwyczajnie przyjemniej jest wyjść w lecie na plażę bez dodatkowej warstwy grzejącej… a jak donoszą nasze źródła i szybciej można wtedy osuszyć ciało ręcznikiem. Dla regularnie odwiedzających basen – bardzo dobre rozwiązanie.

 

 

 

ELLA Studio Depilacji Cukrem
ul. Kaszubska 17 (wejście od Bogurodzicy)
tel. 91 43 44 733
kontakt@ellastudio.pl
www.ellastudio.pl
www.facebook.com/EllaStudioDepilacjiCukrem/

 

Komentarze

Komentarze

Octopusnsr
16:13 03.10.2022
бахилы многоразовые москва бахилы лыжные купить бахилы в самаре дешево =http://100ras.ru/
0
0
Marinadzl
22:14 03.10.2022
Доброго времени суток друзья! Предлагаем Вашему вниманию сервис оргтехники и продажу расходников для дома и офиса.Наша организация «КОПИМЕДИАГРУПП» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Заправка картриджей.Качественная заправка принтера в Минске выполняется мастерами. Расходники для печатающих аппаратов имеют ограниченный ресурс, и после их отработки приходится покупать новый картридж или заправлять старый. Заправка, ремонт и восстановление картриджей – альтернативное и удобное решение, позволяющее использовать картридж для печати повторно и многократно. Не рекомендуем заправлять картридж в домашних условиях, поскольку выполнить процедуру аккуратно и без повреждений устройства под силу только профессиональным работникам. «КОПИМЕДИАГРУПП» ? это место, где заправить картридж для принтера вы сможете быстро и недорого. Чтобы оформить заявку на заправку картриджа, свяжитесь с мен...
0
0
Octopusnsr
8:52 04.10.2022
бахилы в москве использованные бахилы надпись век бахилы =http://100ras.ru/
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.