Pyszne Ewypieki!

23.12.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Historia z pieczeniem, która zaczęła się tradycyjnie - od wielkiej pasji i serca do wypieków. Najpierw ciasta pieczone dla rodziny, następnie torty dla znajomych. Przedstawiamy Ewypieki! Czyli lokalne, cukiernicze wyroby autorstwa Ewy Borkowskiej.


Działalność Ewy możecie sprawdzić na jej instagramie @ewypieki, gdzie ciągle pojawiają się nowe smaczne ciasta i torty, będące wynikiem świeżych pomysłów i nowoczesnego podejścia do cukiernictwa.

 

 

A teraz oddajemy głos naszej Bohaterce:

 

Poważniejsze cukiernictwo rozpoczęłam przy okazji pomocy kucharzom w moim ówczesnym miejscu pracy. Nie mogli poradzić sobie z ciastem kasztanowym a każda z ich prób kończyła się zakalcem.
Upiekłam je ja, zostało sprzedane za pierwsze konkretne pieniądze i zaczęłam robić to prawie codziennie. Od tego momentu każdego dnia robiłam inny deser.

 

 

 

Co chwilę znajduje nowe inspiracje, wpadam na kolejne pomysły i wciąż testuję nowe smaki. Teraz piekę dla chłopaków z @zakotwiczony.

Możecie zjeść u niech serniki mojego autorstwa - inne niż wszystkie, przełamujące tradycyjne wyobrażenie sernika (m.in. sernik z białą czekoladą i liściem laurowym, z batatami, z rabarbarem i czerwonym pieprzem).

 

Ciągle wymyślam cos nowego, więc zachęcam do śledzenia @ewypieki na Instagramie i próbowania moich wariacji!

 


 

 

 


 

 

Ewypieki

Ewypieki

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.