Poznajcie Sir Burgera!

11.03.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Nowe miejsce na burgerowej mapie szczecina! Restauracja, która zaczęła swoją działalność od food trucka, dziś operuje w nowym lokalu i serwuje autorskie i syte burgery. Jakie smaki oferują i czym wyróżniają się spośród innych lokali tego typu? Tego dowiecie się z naszego nowego wywiadu.

 


 
Pierwsze pytanie, nie może obyć się bez zapytania o składniki. Z czego robicie swoje pyszne burgery?


Powstają ze 100% wołowiny od sprawdzonych, najlepszych dostawców – przykładamy ogromną wagę do mięsa, które trafia między chrupiącą bułkę i znamy tajniki jego przyrządzania. Są serwowane ze świeżymi, starannie wyselekcjonowanymi dodatkami – chrupiące, aromatyczne warzywa, pyszny ser, bułka z sezamem… palce lizać!

 

Podajemy z autorskimi sosami – sprawdź przede wszystkim firmowy, którego nie da się pomylić z żadnym innym.

 


Jakie były początki dla Sir Burgera?


Wszystko się zaczęło od food trucków w Szczecinie. Pózniejpojwił się pierwszy lokal w samym centrum miasta przy ul. Kolumba 1. Chociaż na rynku istniejemy nie tak długo, bo tylko z 2018 r, ale zdążyliśmy trafić do Waszych serc. Bardzo szybko staliśmy ikoną dobrego smaku. Nasi goście z pewnością docenili nasze zaangażowanie i dążenie do perfekcji. Cały czas staramy się rozwijać się dla Was!


Brzmi pysznie, gdzie Was znajdziemy?


Znajdujemy się przy ul. Kolumba 1 (obok dworzca PKP), 70-035 Szczecin. Godziny otwarcia pn-cz 10:00-21:00, sb 11:00-23:00, nd 11-21:00.

 


Kilka słów dla naszych czytelników?


Zapraszamy na burgery z soczystej wołowiny,świeżych warzyw i chrupiących bułek, które codziennie świeżo wypiekane w rodzinnej małej piekarence. Idealnym dopełnieniem smaku są sosy według własnych oryginalnych receptur. Każdy znajdzie coś dla siebie, w swojej ofercie mamy także zestawy dla tych kto nie jest mięsa. Dodamy, że nasze frytki zachowają chrupiącą skorupkę nawet podczas dostawy.


Sir Burger zaprasza serdecznie do naszego nowo otwartego lokalu, a na pewno wyjdą Państwo zadowoleni. Przyjmujemy również zamówienia na miejscu ,telefonicznie a także przez portal Pyszne.pl. Jesteśmy przekonani, że próbując raz, wrócicie do nas po więcej!
 


Adres: ul. Kolumba 1
smaczny@burger.szczecin.pl
Tel. 889 223 303
Face Sir Burger
www.burger.szczecin.pl