Odwiedzamy MuuMuuBurger!

04.02.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Borys Panfil

Burgerownia MuuMuuBurger, niedawno otworzyła się przy ul. fioletowej 6.  Rozmawiamy z właścicielem nowego lokalu, który opowie Wam więcej o tym skąd wziął się pomysł na burgerowy biznes, a także zachęci Was do wypróbowania jego pysznej oferty burgerów - przygotowanych według autorskiej receptury i świeżych składników.
 
Kiedy weszliście na rynek szczeciński ze swoimi burgerami?


Pierwsze burgery dla naszych gości przygotowaliśmy 16.01.21. Był to bardzo emocjonujący dzień dla ekipy MuuMuu ponieważ skala zainteresowania naszymi burgerami mile nas zaskoczyła i wyprzedaliśmy wszystkie burgery na godzinę przed zamknięciem lokalu. A przygotowaliśmy ich na ten dzień naprawdę sporo!

 


Skąd wzięła się idea na otwarcie gastro-biznesu? Nie jest to chyba łatwy czas …


Wizja prowadzenia własnej knajpki dojrzewała we mnie przez długi czas. Kolejne lata spędzone na pracy w korporacjach sprawiły, że postanowiłem urzeczywistnić swój plan na życie i wziąć sprawy w swoje ręce. Natomiast sam pomysł na lokal powstał podczas podróży po Stanach Zjednoczonych, gdzie odwiedziłem różne knajpki z burgerami. Zapragnąłem wtedy przenieść to na rodzimy grunt, tym bardziej, że na Prawobrzeżu brakowało różnorodności w ofercie gastronomicznej. Jak widać nic nie może stanąć na przeszkodzie (nawet pandemia) w realizacji marzeń, jeżeli naprawdę się czegoś pragnie.

 

Kto tworzy zespół MuuMuu?


Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pozytywnej energii i pasji do tego co robią! Serio – bez nich burgery, które serwujemy nie byłyby tym samym.


Szkoliliście się kiedyś pod kątem robienia jedzenia, czy jesteście bardziej samoukami?


Każda osoba z ekipy MuuMuu ma za sobą doświadczenie w pracy w gastronomii. Do tego wszyscy przejawiamy zamiłowanie do dobrego jedzenia więc nasze motto „ Burgery tworzone z pasją” mają solidne fundamenty.

 


Czym wyróżnia się burgerMuuMuu?


Istotą rzeczy każdego burgera jest mięso – nasze jest dobrane z odpowiedniego kawałka wołowiny, który dodatkowo dojrzewa przez kilkanaście dni. Mięso codziennie mielimy na miejscu dzięki temu mamy pewność, że serwujemy świeże burgery. Dodatkowo opracowaliśmy receptury autorskich sosów, które także sami przyrządzamy w naszej knajpce.

 

Długo szukaliśmy odpowiednich bułek do naszych burgerów – te które serwujemy pochodzą z rodzinnej rzemieślniczej piekarni i charakteryzują się przepysznym maślanym smakiem. Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, która nas charakteryzuje – robimy określoną ilość burgerów na dany dzień tak by nasi goście dostawali zawsze świeży produkt. Stąd zdarzało się już nam zamykać MuuMuu przed czasem.

 


Jak prezentuje się Wasza oferta pod kątem ceny?


Burgera można u nas zjeść już za 15,90 zł. Na większy apetyt można dopłacić 7 zł i powiększyć burgera o zestaw z frytkami i sałatką. Biorąc pod uwagę jakość naszych produktów, możemy pokusić się o stwierdzenie, że mamy przystępne ceny ;)

 


Kilka słów dla naszych czytelników na koniec?


Idea MuuMuu opiera się nie tylko na pysznym, świeżym jedzeniu oraz przystępnych cenach, ale także nawiązuje swoim wystrojem i nazwami burgerów do geekowskiego świata pełnego superbohaterów oraz serialowych i książkowych postaci. Jeżeli chcesz schrupać Thannachosa lub zatopić zęby w soczystym Ser- minatorze to tylko u nas ;)

 

 


ul. Fioletowa 6, Szczecin
muumuuburger@gmail.com
tel. 516 333093
www.facebook.com/MuuMuuSzczecin
www.muumuuburger.pl