NATA Lisboa - portugalskie pyszności

18.03.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

NATA Lisboa - Polska powstała, aby pokazać światu unikalną recepturę na dania, które niosą ze sobą kulturowe, społeczne i gastronomiczne walory Lizbony. Wyjątkowe miejsce, oferujące ciekawe portugalskie jedzenie czeka już na swoich gości przy ul. Wojska Polskiego 47! Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu.

 


 
Wiemy, że Nata Lisoba jest portugalską franczyzą. Jaka jest idea przewodnia firmy i gdzie jeszcze możemy znaleźć inne lokalizacje?


Nata Lisboa ma jeden cel – podzielić się Pastel de Nata z całym światem. Chcemy mieć pewność, że ten wyjątkowy przysmak jest doskonały pod względem smaku i jakości, niezależnie od miejsca, w którym był zakupiony. Portugalska marka Nata Lisboa jest obecna w wielu krajach europejskich, jak również na Bliskim Wschodzie (Zjednoczone Emiraty Arabskie) i w Afryce (Angola).

 

Nasze motto to THE WORLD NEEDS NATA – ŚWIAT POTRZEBUJE NATA.

 

 

Czym różnią się od siebie lokale na całym świecie? Czy może wszędzie jest tak samo?

 

Nata Lisboa celebruje Pastel de Nata – cukierniczą perełkę Portugalii - kraju o jakże fascynującej historii, bogatej kulturze i oczywiście gastronomii. Atmosfera i wystrój naszych kawiarni na całym świecie zainspirowane są Lizboną. Chcemy zagwarantować komfort i namiastkę tego magicznego miasta.

 

Chcemy, żeby nasz gość poczuł się jak u siebie w domu, bez względu na porę dnia. Przysmaki, które serwujemy opierają się na diecie śródziemnomorskiej, znanej ze swoich walorów.

 

Przejrzeliśmy stronę Nata Lisboa i chcemy zapytać, jakim typem gastronomii właściwie jesteście? Czy jest to cukiernia, kawiarnia czy już restauracja?

 

Nata Lisboa to kawiarnia – miejsce, gdzie można się zrelaksować i skosztować jedzenia o najwyższej jakości. To nas wyróżnia – jakość i smak najbardziej zbliżony do typowo portugalskiego poprzez starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki.

 

 

Co dobrego zjemy w Nata Lisboa?


Nasze menu dzielimy na trzy części: DlaDuszy, Przekąski i Dania Główne. Każda z tych części jest ważna, zarówno jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, jak i czystą przyjemność. Polecamy spróbować i rozkoszować się Pastel de Nata z portugalską kawą, bądź przy lampce wina Porto – właśnie taką Portugalią pragniemy się podzielić.

 

 

Czym Nata Lisboa wyróżnia się spośród innych w Szczecinie?

 

Otwierając kawiarnie w różnych krajach i miastach jesteśmy przygotowani na dostosowanie się do nowych realiów, na przykład poprzez sprzedaż lokalnych produktów, zadowalających nawet tych najbardziej konserwatywnych klientów.

 

Szczecin przyjął nas z niesamowitą otwartością i zainteresowaniem, co sprawia, że chcemy poszerzyć naszą ofertę. Czujemy ogromną radość, że możemy rozbudzać apetyty, dzieląc się portugalskimi smakołykami.

 

 

Pytanie subiektywne. Dlaczego warto Was odwiedzić?

 

Dzisiaj, w tak trudnym czasie pandemii i licznych obostrzeń – zapraszamy na wyjątkowy Pastel de Nata i wyborną kawę, choćby tylko na wynos.


Wkrótce, przy coraz lepszej pogodzie, zapewnimy niezapomniane chwile w kawiarni oraz ogródkuprzy naszej Desce Iberyjskiej (desce serów i wędlin) z wyśmienitą sangrią.

 

Gdzie znajdziemy Wasze miejsce i w jakich godzinach jesteście otwarci?


Kawiarnia mieści się przy Alei Wojska Polskiego 47. Jesteśmy otwarci codziennie, w godzinach od 10.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy!

 


Kilka słów na koniec dla naszych czytelników?

 

Wizyta w kawiarni Nata Lisboa to coś więcej niż skosztowanie doskonałych produktów. To delektowanie się chwilą oraz chęć powrotu. Nata Lisboa sprawia,że wszystkie momenty są ważne.

 

 

Aleja Wojska Polskiego 47, 70-473 Szczecin
Tel. +48 666 673 735
www.facebook.com/natalisboapolska

www.natalisboa.com

 

 

 

Nata Lisboa

Nata Lisboa

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.