Kukuryku - Kurczak z rożna

21.01.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Pyszna kura w Kukuryku - Kurczak z rożna. Kukuryku to szczeciński food truck, gotowy zaspokoić nawet największy głód dzięki swojemu kurczakowi z rożna. Kurczak przyprawiony jest autorskim zestawem składników, który nadaje mu wyjątkowego smaku! Miejsce znajdziecie przy nowo otwartym Retail Parku przy ul. Mieszka I.

 

 

Od jak dawna prowadzą Państwo food trucka Kukuryku?


Niecałe 3 miesiące.


Co dobrego znajdziemy w Waszej ofercie? Jakie są ceny za te pozycje?


W ofercie znajdziemy: całego kurczaka za 22zł, pół kurczaka za 11zł. Do tego można dobrać pyszne frytki belgijskie i z batatów od 6 do 9zł. Mamy jeszcze inne dodatki, które dobrze komponują się z naszym kurczakiem. Dodatki takie jak: ogórek kiszony, surówki, bułki i sosy.

 

 

Gdzie możemy znaleźć Kukuryku?


Kukuryku znajdzieciena parkingu obiektu Retail Park Mieszka w Szczecinie przy ul. Mieszka I 64 (Choć można nas znaleźć, także po zapachu)

Czy możemy zamówić jedzenie na dowóz?


Obecnie dowozy oferujemy tylko przy zamówieniach przez Pyszne.pl (zamówienia za min. 30 zł; darmowy dowóz ok. 30-40 min)


Czy jest coś co specjalnie wyróżnia Waszą gastronomie?


Wyróżnia nas sposób pieczenia kurczaków. Dzięki niemu kurczak jest soczysty, a skórka chrupiąca. Jest tylko jeden warunek. Naszego kurczaka należy zjeść jak najszybciej.

 


Jakie są plany na przyszłość? Oczywiście w miarę możliwości, zakładając, że obostrzenia trochę ustąpią?


Gdy nadejdzie już piękna pogoda a obostrzenia ustąpią planujemy utworzyć strefę gastronomiczną do jedzenia na miejscu w rytmie muzyki country.


Prosimy o kilka słów na koniec dla naszych czytelników


Jeżeli macie ochotę zjeść soczystego kurczaka w chrupiącej skórce zapraszamy na Retail Park Mieszka. Znajdziecie nas po zapachu, zapraszamy także na naszego Facebooka, gdzie jesteśmy z wami na bieżąco lub na Instagram gdzie znajdziecie gorące fotki naszych kurczaków z backstage’u...
 
ul. Mieszka I 64
kukurykuszczecin@gmail.com
tel. 697 552 791
www.facebook.com/KukurykuSzczecin
www.instagram.com/kukurykuszczecin