Czas na studia, czas na pracę, czas na życie.

14.09.2018
Autor: WSB, Zdjęcia: WSB

Wyższa Szkoła Bankowa to uczelnia, która stawia na rozwój swoich studentów. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, WSB uruchamia nowe kierunki studiów, a także specjalności, które nadają wysokie kwalifikacje. Do szerokiej gamy oferty WSB dołączyły Inżynieria Zarządzania, a także Informatyka, Bezpieczeństwo powszechne oraz Zarządzanie bezpieczeństwem powszechnym.

 


Nowe kierunki Informatyka oraz Inżynieria zarządzania to kierunki studiów inżynierskich. Rynek szczeciński potrzebuje nowych specjalistów z dziedziny inżynierii, dlatego w ofercie WSB nie mogło zabraknąć kierunków, które zapewnią ich absolwentowi miejsce pracy. Podczas zajęć studenci poszerzą swoją wiedzę, a także poznają jej praktyczne zastosowanie.

 

Uzyskując tytuł inżyniera absolwent kierunku Informatyka może zdobyć pracę m.in. na takich stanowiskach jak administrator systemów i sieci, koordynator/kierownik projektu IT, integrator systemów informatycznych, programista testów automatycznych czy specjalista ds. wsparcia technicznego IT. Natomiast absolwent kierunku Inżynieria zarządzania będzie potrafił wykorzystywać narzędzia informatyczne oraz komputerowe metody wspomagania projektowania i modelowania procesów przy użyciu takich programów, jak AutoCAD, SAP, Comarch ERP, ARIS, Statistica, Systems2win.


Do oferty studiów Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie dołączyły również nowe specjalności.

 

Na I stopniu kierunku Bezpieczeństwo w biznesie i administracji, pojawiła się specjalność Bezpieczeństwopowszechne. Jest to unikalna specjalność stworzona przez kadrę dydaktyczną WSB w Szczecinie, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu instytucji nie tylko w Polsce, ale także w UE.

 

Na II stopniu kierunku Zarządzanie, pojawiła się natomiast specjalność Zarządzanie bezpieczeństwem powszechnym, która pozwala absolwentom kierunków związanych z bezpieczeństwem kontynuować studia i uzyskać tytuł magistra.

 

 

 

 

Obie specjalności umożliwiają poznanie wielu nowych zagadnień, które dotyczą ochrony życia i obywateli, a także zawierają w sobie fundamentalną wiedzę, która jest niezbędna do wykonywania pracy m.in. w policji, państwowej straży pożarnej, wojsku, straży granicznej czy straży miejskiej.


W ofercie uczelni znajdują się takżekierunki:Finanse i rachunkowość, Logistyka, Pedagogika, Psychologia w biznesie, Turystyka i rekreacja, Zarządzanie, a także Zarządzanie – ścieżka anglojęzyczna.


Według danych GUS*, WSB jest największą uczelnią niepubliczną w Polsce. Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie świętuje również swoje 10-lecie , dlatego to doskonały czas na rozwój i sukcesy.


Dodatkowym argumentem do wyboru WSB, jest promocja trwająca do 19 września – czesne już od 250 zł/mies. i 0 zł opłaty wpisowej.
Zapraszamy: www.wsb.pl/szczecin

 

-----------------------------------------
*dane GUS 2016 r. (liczba studentów i słuchaczy wydziałów w Poznaniu, Szczecinie, Chorzowie)