Październik - Nowo otwarte miejsca warte Waszej uwagi!

27.09.2019 0 komentarzy
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Archiwum miejsc

Przyszła jesień i chętnie będziemy się chować w przytulnych miejscach, gdzie zaserwują nam coś pysznego. Dlatego w październiku nowe, gastronomiczne punkty na szczecińskiej mapie. O sylwetkę i zdrowie warto dbać cały rok więc proponujemy również coś dla duszy i ciała. Koniecznie sprawdźcie co dzieje się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu – otworzyli się z końcem września!

 

Kisiel.

 

 

Kisiel. – nowe miejsce, które specjalizuje się w śniadaniach, brunchach i lunchach. Zjecie tu m.in. granolę, francuskie tosty czy omleta. W propozycjach lunchowych znajdziecie burgery, kremowy ramen, tortillę… Po godzinie 17 Kisiel. zamienia się w cocktail bar. Serwowane są wtedy przekąski. Świeże ciasta codziennie dostarcza Celestyna (Cuda Celestyny). Są opcje wegańskie, bez pszenicy, bez cukru lub klasyki. Polecamy!

 

ul. Monte Cassino 35/2

tel. 579 431 492

www.facebook.com/kisiel.szczecin

www.instagram.com/kisiel.szczecin

 

___________________________________________________________

 

Fitmiska

 

 

Fitmiska –zjecie tu zdrowo, smacznie i do syta. Każdy posiłek komponowany jest nie tylko by wyśmienicie smakował ale także odżywiał organizm. W menu Fitmiski znaleźć można pyszne śniadania, dania obiadowe, desery a także naturalne soki, koktajle i smoothies! Wszystkie możliwe składniki potraw są własnego wyrobu lub pochodzą z hodowli ekologicznych. Zadbają także o dobry posiłek przed i po treningu!

 

ul. Księcia Bogusława X 51

tel. 883 916 006

www.facebook.com/fitmiskaszczecin

www.instagram.com/fit_miska_

 

___________________________________________________________

 

 

Pole Star Academy

 

   

 

Pole Star Academy – „to miejsce dla ambitnych i gotowych na każde wyzwanie kobiet, które znajdą u nas motywację by dalej iść na przód.” Instruktorzy Pole Star Academy prowadzą zajęcia Pole Dance, Exotic Pole na różnych poziomach zaawansowania, zajęcia taneczne oraz rozciąganie. Istnieje także możliwość zapisania na zajęcia Waszych dzieci. Połączenie akrobatyki, gimnastyki i tańca, to wszystko w małych kameralnych grupach.

 

ul. Kapitańska 3a

tel. 512 200 160

www.facebook.com/polestaracademy

www.instagram.com/pole_star_academy

 

___________________________________________________________

 

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

 

  

 

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu – nowo powstały kompleks budynków z miejscem do rekreacji. Na parterze znajduje się wielofunkcyjna sala widowiskowo-konferencyjna, na piętrze sale do zajęć plastycznych, muzycznych czy komputerowych. Za obiektem wybudowano kryte korty tenisowe, boiska do koszykówki i siatkówki, tereny zielone i alejki spacerowe oraz wybieg dla psów. Swoje miejsce znalazła tam także kawiarnia.

 

ul. Rekreacyjna 1, Przecław

tel.882 783 416

www.facebook.com/goksir.kolbaskowo

 

 ___________________________________________________________

 

All About Dance Studio

 

 

 

All About Dance Studio – „to miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia i na zawsze zakochasz się w świecie tańca i muzyki. Działamy w myśl zasady: każdy tańczyć może.” Tak o swojej szkole mówią właściciele i instruktorzy. All About Dance Studio powstało w klimatycznym miejscu, w zabytkowym budynku starej kolei Szczecin Turzyn, co dodatkowo tworzy wyjątkową atmosferę. Podobno nigdy nie jest za późno, by nauczyć się tańczyć! ;)

 

ul.Bolesława Krzywoustego 34/1-2

tel. 600 616 310

www.facebook.com/allaboutdanceszczecin

www.instargam.com/all_about_dance_studio

 

___________________________________________________________

 

Peppino Pizza & Pasta

 

 

Peppino Pizza & Pasta – włoskie wnętrza, kuchnia i klimat. To nowa przyjemna restauracja, w której zjecie tnie tylko pizzę, czy makaron. Możecie tam zorganizować rodzinną uroczystość, imprezę firmową czy spotkanie z przyjaciółmi. Możecie również skorzystać z opcji na wynos lub zamówić coś pysznego z dostawą do domu. Poniedziałki tam są zawsze nieczynne, dlatego zajrzyjcie koniecznie od wtorku do niedzieli.

 

al. Piastów 10

tel. 786 037 839

facebook

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.