Car Glow poznajcie: Auto Detailing

07.02.2019
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Car Glow

W styczniu w ramach działań naszej agencji reklamowej ASSE GROUP, mieliśmy okazję nakręcić film promocyjny dla szczecińskiej firmy CAR GLOW - zajmująca się Auto Detailingiem. Nasze zlecenie polegało na realizacji filmu przedstawiającego - krok po kroku metamorfozę pewnego fajnego samochodu. Przy okazji dowiedzieliśmy się trochę na temat samej idei Auto Detailingu. Rozmawiam z Mariuszem Tucholskim – właścicielem firmy, który w naszej rozmowie przybliży nam szczegóły swojej pracy.

 

Zacznijmy od początku. Poprosimy o kilka zdań na temat idei Auto Detailingu… Ideą Auto Detailingu jest nadanie idealnej prezencji auta w każdym, najdrobniejszym nawet szczególe i zapewnienie kompetentnej pomocy w utrzymaniu tego stanu. Detailing to synonim ekskluzywnej opieki nad pojazdem, to także nowa niespotykana dotąd jakość w dziedzinie autokosmetyki.

 


Jaki jest zakres usług twojej firmy? Do kogo adresujesz głównie swoje działania: do posiadaczy luksusowych aut, samochodów retro czy do każdego zainteresowanego?


Oferujemy szeroką gamę usług, mających na celu poprawienie kondycji estetyczniej i zabezpieczenie nienagannego wyglądu aut naszych klientów. Świadczymy najwyższej jakości prace, polegające na zabezpieczeniu aut nowych, jak również rewitalizacji zniszczonego lakieru lub tapicerki. Dysponujemy najnowszą technologią i doświadczeniem, które umożliwia np. uchronić lakier przed rysowaniem się i powstawaniem odprysków. Potrafimy naprawić brudną wytartą tapicerkę ze skóry i przywrócić jej niemal fabryczną świeżość. Swoje działania, od zawsze adresujemy do klientów ceniących sobie najwyższą jakość.

 

Świadczymy najwyższej jakości usługi, polegające na zabezpieczeniu aut nowych, jak również rewitalizacji zniszczonego lakieru lub tapicerki.

 

Czy AutoDetailing ma coś wspólnego z tuningowaniem aut - czy jest to inna rzeczywistość?


Tuning polega na modyfikacji mechanicznej i wizualnej auta. Auto Detailing to zupełnie inny dział motoryzacji. Naszym zadaniem jest wyżyłowanie estetyczne auta, podbicie połysku lakieru, zadbanie o tapicerkę i skuteczne zabezpieczenie tego stanu.

 

  

 

 

Załóżmy, że przychodzi do ciebie klient z jakimś pomysłem czy potrzebą zmian. Jak zaczynasz każde zlecenie?


Zaczynam od szybkich oględzin pojazdu, a następnie przechodzę do wywiadu z klientem. Pytam o historię pojazdu, o to czy darzy go sentymentem. Staram się spojrzeć na auto oczami swojego właściciela. Jest wiele czynników które wpływają na to co będę chciał zaoferować. Główne to: stan auta, wiek, klasa samochodu oraz jego przeznaczanie. Zawsze możemy wypracować odpowiednie i optymalne rozwiązania, nawet jeśli trzeba szukać kompromisu.


Samochody, materiały, a nawet kosmetyki samochodowe ciągle się zmieniają. Czy trudno jest być na bieżąco i móc oferować najnowsze technologie? Jak sobie z tym radzisz?


Zgadza się, branża profesjonalnej autokosmetyki dynamicznie się rozwija. Średnio co rok, na rynek trafia ulepszona powłoka ceramiczna zabezpieczająca lakier, nowy system polerki do renowacji lakieru lub bardziej klarowna folia do ochrony lakieru.

 

  

 

Swoje działania, od zawsze adresujemy do klientów ceniących sobie najwyższą jakość.

 

Nie jest mi trudno się w tym odnaleźć. Firma Car Glow jest silnie zakorzeniona na rynku. Funkcjonujemy od 2011 roku. Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi producentami kosmetyków. Mamy świetny kontakt z profesjonalistami w Polsce i na świecie. Posiadamy wiele autoryzacji na najlepsze produkty.


Jakie są najpopularniejsze zlecenia wykonywane przez twoją firmę?


Są to zlecenia polegające na zabezpieczaniu lakieru i tapicerki aut nowych lub rewitalizacji aut używanych. Jestem jednak zwolennikiem profilaktyki. Bardziej opłaca się zapobieganie, niż naprawianie zaniedbań i błędów.


Na koniec „osobiste” pytanie: w tapicerce mojego auta mam wypaloną papierosem dziurę. Czy dasz radę ją usunąć? ;)


Tak. Dam radę.


Dziękujemy za wywiad

 

 

ul. Dąbska 75
info@carglow.pl

www.carglow.pl
www.fb.com/carglowautodetailing

tel.501 377 438

 

Car Glow poznajcie: Auto Detailing

Car Glow poznajcie: Auto Detailing