Hashtag13 lody i ciastka

23.09.2020
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Lokalu

Hashtag13 lody i ciastka to miejsce, znajdujące się przy ulicy Bogusława X 13, w którym można zatrzymać się po rozmaite słodkości. Skupiliśmy swoją soczewkę na tym ciekawym miejscu i postanowiliśmy zadać kilka pytań właścicielkom lokalu aby dowiedzieć się więcej o ofercie...


------------------------------

 


Kiedy dokładnie nastąpiło otwarcie lokalu? Zdradzą Państwo kilka słów o idei przewodniej miejsca i od czego właściwie się zaczęło?


#Tag13: Otwarcie lokalu nastąpiło dokładnie 13 marca o godzinie 13.00. "Słodkie życie" w osobie Paulina Bielecka-Jakubiak oraz Marysia Lisiecka połączyły wspólnie siły, aby stworzyć nowe miejsce na kulinarnej mapie Szczecina, gdzie można spróbować wyrabianych na miejscu lodów, ciast i ciasteczek lub napić się w miłej atmosferze aromatycznej kawy.

 

 

 

 

Jakie produkty znajdziemy w Hasztag13? Czy istnieją jakieś ciekawe promocje?


#Tag13: Serwujemy tarty, tartaletki, mini bezy, torty bezowe , torty biszkoptowe, torty lodowe, wyrabiane na miejscu różnego rodzaju lody oraz przepyszną kawę. Wszystko w konkurencyjnej i przystępnej cenie. Co kilka tygodni organizowane są imprezy, podczas których można wygrać wiele słodkich nagród :-)

 

 

W jakich godzinach możemy odwiedzić Hasztag13?


#Tag13: Codziennie od godziny 12.00 do 21.00

 

Kilka słów od siebie dla naszych czytelników?


#Tag13: Jeżeli szukasz ciekawych i niepowtarzalnych smaków tworzonych z miłości...

 

----------------------------------------------------

 

 

ul. Bogusława X 13/U3
Facebook: Hashtag13 lody i ciastka